• Lato nadchodzi wielkimi krokami

  Sprawdź naszą gorącą wakacyjną ofertę. Już teraz kursy letnie w cenie jakiej jeszcze nie było!

 • Promocja na kursy dla firm

  Wiosenna promocja dla firm! Tylko do końca maja oferujemy 30% rabatu na kursy grupowe. Więcej informacji o ofercie : office@inl-gda.com 

 • Drugie urodziny INL

  Świętuj z nami drugie urodziny INL! Tylko w marcu czekają na Was urodzinowe oferty, konkurs i warsztaty w nowym miejscu!

  Urodzinowa Oferta!

  Kursy grupowe -10% dla wszystkich!

  Kursy indywidualne pakiet 5h - Try it - dla wszystkich nowych klientów w super cenie!

  Napisz do nas i poproś o cennik urodzinowy!

  Konkurs

  Weź udział w konkursie na facebooku -> kliknij tutaj

  Odpowiedź na 2 proste pytania i wygraj kurs językowy, zniżki i nagrody rzeczowe!

  Warsztaty Let's chat in English

  W tym miesiącu wyjątkowo prowadzimy warsztaty konwersacyjne w restautacji Cały Gaweł w Sopocie. Spotkanie odbędzie się 15.03 o g. 19. Więcej informacji : Let's chat

 • Matura Preparation Course

  Otwieramy zapisy na Matura Preparation Course. Jest to kurs dedykowany tegorocznym maturzystom którzy planują przystąpić do egzaminu rozszerzonego z języka angielkiego.

  W trakcie kursu będziemy rozwijać mowę, słuchanie, pisanie, czytanie ze zrozumieniem, czyli wszystkie umiejętności które będą weryfikowane podczas egzaminu dojrzałości. 

 • Bezpłatne warsztaty konwersacyjne

  W każdy pierwszy czwartek miesiąca INL organizuje bezpłatne lekcje oparte na konwersacjach. Zajęcia prowadzone są  w siedzibie INL na ul Jana Heweliusza 9 (część biurowa Madison) w godzinach od 18 do 19. Warsztaty dedykowane są osobom posługującym się językiem angielskim od poziomu A2 do C2. Warsztaty prowadzone są przez amerykańskich i brytyjskich lektorów wyłącznie w języku angielskim w formie dyskusji, debat, gier towarzyskich itd. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne i niezobowiązujące. Obowiązują zapisy drogą mailową, telefoniczną lub przez facebooka.

 • Promocja dla firm

  Zniżka na kursy grupowe dla firm przy umowach rocznych. Dowiedz się więcej wysyłając zapytanie ofertowe.

 • Zniżka z Kartą do Kultury i Metropolitalną Kartą do Kultury

  Okaż swoją kartę biblioteczną podczas zapisów na kurs grupowy Lifestyle English a otrzymasz 200zł zniżki na każdy pełen trymestr 50h. Promocja nie łączy się z innymi zniżkami.